среда, 5. август 2020. Вести денес: 114
home Познати

ФОТО: Ким Кардашијан објави фотографија и повторно го „сруши“ Инстаграм

ФОТО: Ким Кардашијан објави фотографија и повторно го „сруши“ Инстаграм

Ким Кардашијан повторна успеа да го „сруши“ Инстаграм, бидејќи со фотографијата која што ја објавила собрала повеќе од 7 милиони лајкови на оваа популарна социјална мрежа.

Станува збор за семејна фотографија, на која позирала заедно со сопругот и нивните деца.

View this post on Instagram

The West Family Christmas Card 2019

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

-Семејство Вест. Божиќна честитка, напишала Кардашијан.

Коронавирус