вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 88
home Познати

ФОТО: Ким Кардашијан и Канје Вест повторно заедно?

ФОТО: Ким Кардашијан и Канје Вест повторно заедно?

Ким Кардашијан и Канје Вест се фотографирани заедно во еден ресторан, што ги покрена гласините дека парот се смирил или дека целата приказна околу разводот е маркетиншки трик.

Со месеци се шпекулираше дека тие не се заедно, а во февруари годинава парот потврди дека се разведува.

Ким и Канје, кои имаат четири деца, одлучиле дека разводот е најдобрата опција за нив бидејќи постоеле ненадминливи разлики.

Дека двајцата се во добри односи потврдуваат и фотографиите на кои парот е сликан во еден познат ресторан во Малибу.

Коронавирус