недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 74
home Познати

ФОТО: Ким Кардашијан без градник во Дизниленд

ФОТО: Ким Кардашијан без градник во Дизниленд

Дури и во бело кежуал издание со патики, Ким знае како да ги привлече погледите кон себе. Таа појде во Дизниленд со нејзината 5-годишна ќерка Норт Вест. 38-годишната ријалити ѕвезда беше во кежуал бело издание, без градник под маичката.

 

Коронавирус