среда, 18. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Кејт Мос во црно бикини, обожавателите со критики за телото на манекенката

ФОТО: Кејт Мос во црно бикини, обожавателите со критики за телото на манекенката

Една од најпознатите манекенки Кејт Мос, летните денови ги минува со пријателите во Италија.

Облечена во црн костим за капење таа била фотографирана од папараците додека со пријателите ужива на јахта.

Иако за своите 45 изгледа добро, обожавателите сепак се со критики за нејзината фигура.

По повлекувањето од бурниот живот, таа сега вели дека внимава на своето здравје, вежба јога и ја негува кожата.

Најнови вести

Коронавирус