вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 92
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

ФОТО: Кавгата со Икарди заврши, Ванда повторно се разголе на Инстаграм

ФОТО: Кавгата со Икарди заврши, Ванда повторно се разголе на Инстаграм

Големата љубовна сапуница меѓу напаѓачот на ПСЖ Мауро Икарди и Ванда Икарди заврши, љубовниот пар поради аферата на аргентинскиот напаѓач беше во криза.

Сепак тоа е минато, Ванда преку социјалните мрежи сега повторно се истакна со разголена фотографија, тоа во минатото не му пречеше на Икарди, веројатно е така и сега.

Ванда е позната по „активноста“ на Инстаграм, таа е воедно и менаџер на својот сопруг, откако аферата заврши, се врати на социјалните мрежи со провокативни фотографии.

Коронавирус