четврток, 23. март 2023. Вести денес: 6
home Познати

ФОТО: Катарина Ивановска објави преслатки фотографии со синчето

ФОТО: Катарина Ивановска објави преслатки фотографии со синчето

Познатата македонска манекенка, Катарина Ивановска на својот Инстаграм профил објави преслатки фотографии каде заедно со своето синче на Галичник се тркаат.

Манекенката Ивановска, кој пред извесен период се породи со своето второ дете, максимално го користи времето и е посветена на фамилијата. Но исто така мора да е признаеме дека манекенката за брзо време ја врати својата витка форма на телото.

Без разлика кој победи на оваа трка, на фотографиите изгледаат пресреќни.

loading...