четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Касандра ги шокираше обожавателите, вакво тело ретко се гледа

ФОТО: Касандра ги шокираше обожавателите, вакво тело ретко се гледа

Актерката Кораима Торес (47), позната кај нас како Касандра покажа дека времето не и може ништо ниту во петтата деценија, па одлучи да се соблече во костим за капење и да позира.

Актерката се фотографирала на плажа додека позира во црн дводелен костим за капење истакнувајќи ја витката линија и стомачните мускули.

Многумина не останаа имуни на нејзиното смело издание, па обожавателите ја прашаа дали е реално толку добро да изгледа.

Коронавирус