недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 80
home Познати

ФОТО: Каролина Гочева во секси црн, проѕирен фустан

ФОТО: Каролина Гочева во секси црн, проѕирен фустан

Македонската пејачка Каролина Гочева со својата појава секогаш и секаде привлекува огромно внимание.

Таа на настан во соседна Србија се појави облечена во црн чипкаст фустан, кој открива доволно и онолку колку е потребно за Каролина да ги истакне своите атруибути, односно долгите нозе по кои е препознатлива, погледнете.

 

Најнови вести

Коронавирус