среда, 22. март 2023. Вести денес: 193
home Познати

ФОТО: Каролина Гочева позираше без градник

ФОТО: Каролина Гочева позираше без градник

Ако не беше пејачка, тогаш Каролина Гочева несомнено би можела да има интернационална кариера како модел.

Нејзината природна убавина, височината, конституцијата и витката фигура, прават таа да изгледа како познат светски модел.

Но, вака освен со својот врвен вокал, Каролина плени и со својата појава како комплетен пакет, се повеќе посакуван за заштитно лице од кампањите на модните брендови.

Приодов Гочева е актуелна со спотот за песната „Бели цветови“ од албумот „Извор“, а покрај тоа активно е посветена на изработна на фотосесии за магазини и брендови за облека и накит.

Па така, во најновата фотосесија таа позира за италијански бренд за накит. Она што може да се забележи на приложеното е дека нашата пејачка изгледа како од престижно списание за мода, храбро без градник под џемперчето и со нова, скратена и освежена фризура.

На објавата реагираа многу обожаватели кои не пропуштија да ја опсипаат со комплименти.

фото:инстаграм

loading...