среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Карлеуша во перверзен костим покажа колку е згодна

ФОТО: Карлеуша во перверзен костим покажа колку е згодна

Јелена Карлеуша на настап во еден белградски клуб се појави во розево боди кое беше пресечено под градите и ја покажа својата нова фигура.

Поп дивата во мрежести чорапи и боди кое едвај нешто покрива, изгледа подобро од било кога.

Најнови вести

Коронавирус