недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Карлеуша во перверзен костим покажа колку е згодна

ФОТО: Карлеуша во перверзен костим покажа колку е згодна

Јелена Карлеуша на настап во еден белградски клуб се појави во розево боди кое беше пресечено под градите и ја покажа својата нова фигура.

Поп дивата во мрежести чорапи и боди кое едвај нешто покрива, изгледа подобро од било кога.

Парламентарни избори 2020