петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Карлеуша во најпровокативно издание до сега

ФОТО: Карлеуша во најпровокативно издание до сега

Ако некој очекуваше дека пејачката заради снегот и ниските температури ќе се појави во топла облека, таа го „разочара“.

Но затоа пак ги воодушеви сите оние што се уште не можат да ги заборават нејзините разголени пози од планина, каде до пред некој ден се „челичеше“ на Копаоник позирајќи на снегот само во танга гаќички.

Карлеуша на снимањето се појави во ултра кусо фустанче длабоко деколтирана куса јакничка со истиот дезен. Така разголена, на нозете носеше бели чизми до колена, секако со високи потпетици. Впрочем, погледнете ги фотографиите и ќе ви стане јасно дека ниту студот, ниту снегот на Крлеуша ништо не и можат. На нејзиниот разголен раскош,  другите можат само… „да се ложат“!

Коронавирус