петок, 18. септември 2020. Вести денес: 159
home Познати

ФОТО: Карлеуша со необично минијатурно бикини

ФОТО: Карлеуша со необично минијатурно бикини

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша се врати од Турција, каде во луксузен ресорт одмора заедно со ќерките Ника и Атина. За своите обожаватели, на „Инстаграм“ секој ден имаше нов подарок – провокативни фотографии во различни бикини верзии.

Овојпат, таа се пофали со плетено минијатурно бикини со кое позираше.

 

View this post on Instagram

 

Pigtail party ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Cutie pie ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус