среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 35
home Познати

ФОТО: Карлеуша се враќа во форма, „ги наостри“ брадавиците

ФОТО: Карлеуша се враќа во форма, „ги наостри“ брадавиците

Српската пејачка, Јелена Карлеуша долго време беше во тага поради смртта на нејзината мајка Дивна.

Но по се изгледа болката полека се намалува и Карлеуша полека се враќа во форма.

Таа на својот Инстаграм профил објави стори на кое позира без прслук, а убаво може да се види дека покрај кратката коса, „наострените брадавици“ се во преден план.

Коронавирус