недела, 5. јули 2020. Вести денес: 50
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Карлеуша повторно провокативна до коска

ФОТО: Карлеуша повторно провокативна до коска

Вчера се појави без долна облека, но денес Карлеуша повторно изненади.

Брутално секси и провокативно облечена се појави на новото снимање нан „Ѕвездите на Гранд“.

Еве за што се работи:

Парламентарни избори 2020