петок, 25. септември 2020. Вести денес: 87
home Познати

ФОТО: Карлеуша повторно изненади, светски изглед за кој доби многу лајкови

ФОТО: Карлеуша повторно изненади, светски изглед за кој доби многу лајкови

Јелена Карлеуша по кој знае кој пат докажа поради што ја сметаат за најголемата балканска поп дива.

На својот Инстаграм профил објави фотографија која за само еден ден собра повеќе речиси 100.000 лајкови.

Карлеуша овој пат го истакна своето совршено тело во златен комбинезон, а Инстаграм експлодираше од позитивни коментари.

 

View this post on Instagram

 

Gold✨ In @fashionnova ad

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Оваа 40-годишна дива по кој знае кој пат докажа дека може да се носи со било која помлада колешка.

 

View this post on Instagram

 

Tonight in Dubrovnik #labombonera

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус