понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 28
home Познати

ФОТО: Карлеуша повторно го запали Инстаграм, нова провокативна фотографија

ФОТО: Карлеуша повторно го запали Инстаграм, нова провокативна фотографија

Продолжува серијата провокативни фотографии на Јелена Карлеуша, објавени на нејзиниот инстаграм-профил. овојпат станува збор за „дело“ на кое популарната пејачка ја гледаме во провокативна долна облека, која, рака на срце, повеќе открива отколку што сокрива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Имено, 42-годишната „дива“ веќе една година гордо ја покажува новата фигура, до која дојде по неколку годишната борба со вишокот килограми, а како што самата откри во едно свое интервју, ослабела за инает на сопругот Душко Тошиќ, кој ја нарекол дебела, а сега многу се кае поради тоа.

ЕУРО 2020

Македонија