сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 97
home Познати

ФОТО: Карлеуша на плажа, совршенство без маана и без целулит- фотошоп или не, проценете сами

ФОТО: Карлеуша на плажа, совршенство без маана и без целулит- фотошоп или не, проценете сами

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша жешките летни денови ги поминува на егзотична дестинација во Турција, и секој ден своите следбеници ги чести со жешки фотографии.

Карлеуша не крие со какви атрибути располага и секој ден ги чести фановите со провокативни фотки на кои никој не е рамнодушен.

Овој пат во прв план е нејзиниот задник, без целулит.

View this post on Instagram

With brave wings she flies ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Today like this ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

How’s your day going? ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Wild ? @___ceger___

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Dear haters… Maşallah?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Supreme yenge ?✌???

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус