среда, 26. февруари 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Карлеуша на настапот за Нова Година ја покажа долната облека и атрибутите со кои располага

ФОТО: Карлеуша на настапот за Нова Година ја покажа долната облека и атрибутите со кои располага

Новата година пројде, но впечатоците од истата се уште се сублимираат. И додека јавноста се уште се „освестува“ од најлудата ноќ српските медиуми на големо пишуваат за нивната поп дива Јелена Калеуша и нејзиниот настап на Новата година.

Пејачката Јелена Карлеуша на новогодишниот настап се појави во необична креација, која ги наглсува нејзините атрибути.

За време на настапот во неколку наврати ја покажа и својата долна облека, додека сите погледи беа вперени во нејзиното бујно деколте.