петок, 29. јули 2022. Вести денес: 129
home Познати

ФОТО: Карлеуша ја отвори сезоната за сончање, пејачката речиси гола во дворот на нејзината куќа

ФОТО: Карлеуша ја отвори сезоната за сончање, пејачката речиси гола во дворот на нејзината куќа

Српската пејачка Јелена Карлеуша од денес ја отвори сезоната за сончање и промоција на нејзините нови бикини.

Имено пејачката во дворот на нејзината куќа се соблече и позираше во нејзините нови бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Атрактивната поп-дива важи за најпровокативната јавна личност во Србија и на Балканот, па затоа и овој го оправда тоа.

 

Со што следно ќе не изненади Јелена?

Коронавирус