сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 42
home Познати

ФОТО: Карлеуша ја крена блузата и им ја затвори устата на “хејтерите“

ФОТО: Карлеуша ја крена блузата и им ја затвори устата на “хејтерите“

Јелена Карлеуша решила да им ги затвори устите на сите кои упатуваа негативни критики на сметка на нејзината линија.

Имено, Карлеуша на нејзиниот Инстаграм објавила фотографија на која позира во лифт, во хеланки, спортски градник и крената маичка.

Пејачката ги покажала стомачните мускули кои веќе сега се на импресивно ниво и со оваа фотографија им даде одговор на сите “хејтери“.

??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on