четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 190
home Познати

ФОТО: Карлеуша го прослави роденденот на ќерките, пејачката се стегна во зелен фустан

ФОТО: Карлеуша го прослави роденденот на ќерките, пејачката се стегна во зелен фустан

Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг фудбалерот Душко Тошиќ, вчера организираат прослава по повод роденденот на нивните ќерки Атина (10) и Ника (9).

Речиси целата естрада присуствуваше на забавата, а пејачката за овој настан одбра краток зелен фустан кој ја истакнуваше нејзината фигура.

-Ова изгледа како нечија свадба. Јас се потрудив да биде како голема бајка, изјавила пејачката која со насмевка ги пречекуваше гостите.

Коронавирус