петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 24
home Познати

ФОТО: Карлеуша ги провоцира мажите, во жежок костим за капење го покажа телото

ФОТО: Карлеуша ги провоцира мажите, во жежок костим за капење го покажа телото

Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува многубројните следбеници на социјалните мрежи со фотографиите кои ги објавува.

Многумина се воодушевени од нејзините најнови фотографии на кои таа во костим за капење го истакнува своето тело, провоцирајќи ги мажите со прашање дали сакаат повеќе портокал или лубеница.

 

View this post on Instagram

 

Burnt orange ? Or you prefer watermelon? ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пејачката веќе некое време ужива на одмор во Турција со ќерките.

 

View this post on Instagram

 

Watermelon season ?? My favorite ???

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести