понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 100
home Познати

ФОТО: Карлеуша фатена во 2 сабајле во ултра мини фустан, видно расположена и во машко друштво

ФОТО: Карлеуша фатена во 2 сабајле во ултра мини фустан, видно расположена и во машко друштво
Позната српска пејачка Јелена Карлеуша, кој пред извесен период ја тресесе секс скандал, оовој пат е фатена во ултра мини фустан од кој едвај успеа да се качи по скалите кои водеа кон паркингот.

Јелена синоќа имала бурна ноќ во една од најпознатите српски ресторан во Београд. Јелена во ресторанот стигна многу касно, со цел да ги избегне фоторепортерите, но тие ја начекаа кога таа си заминуваше и имаа што да видат.

Коронавирус