сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 65
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Карлеуша целата во злато, само за боди платила повеќе од 500 евра

ФОТО: Карлеуша целата во злато, само за боди платила повеќе од 500 евра

Јелена Карлеуша секогаш привлекува внимание на настапите и не штеди кога се работи за гардероба, обувки и асесоари.

Овојпат Карлеуша настапи во клуб во Макарска, а на себе носела боди Версаче, а сето тоа го платила „дебело“.

Имено бод какво што носи Карлеуша чини 750 долари, а марамата исто така на Версаче, чини 350 долари.