понеделник, 19. август 2019. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: Карлеуша без градник во лифт

ФОТО: Карлеуша без градник во лифт

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша објави фотографија од себе без градник во лифт.

Пејачката повторно се врати на настапите по смртта на мајка си.