вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 11
home Познати

ФОТО: Карди Би во алкохолизирана состојба објави своја гола фотографија

ФОТО: Карди Би во алкохолизирана состојба објави своја гола фотографија

Американската раперка Карди Би (28) неодамна го прослави својот 28-ми роденден со развратна забава која шокираше многумина, а сега отиде чекор подалеку и на Инстаграм објави фотографија каде лежи потполно гола на креветот.

Таа брзо ја избриша фотографијата од својот профил, а потоа им се извини на фановите и напиша:

„Се за*бав. Боже зошто сум толку глупа“, прокоментира Карди Би во свој стил.

Таа истакна дека никој нема да тужи поради објавената фотографија бидејќи сама е виновна.

– Не објавив „Стори“ во кое велам дека ќе тужам некого. Немам за што да се жалам. Тоа е она што јас го зезнав заклучи раперката.

Коронавирус