четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 42
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Познати

ФОТО: Карди Би со нова тетоважа од вратот до бутот

ФОТО: Карди Би со нова тетоважа од вратот до бутот

Американската раперка Карди Би со гордост ја покажа својата нова тетоважа на Инстаграм.

„Во ред луѓе! Еве ја! Ми требаа неколку месеци, но конечно е готова. Ова е мојата тетоважа, која оди од вратот до средината на бутот“, напиша раперката.

Тату-мајсторот, чие дело е тетоважата, напиша дека на тетоважата работеле во десет различни градови.

Парламентарни избори 2020