среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 74
home Познати

ФОТО: Калиопи ги изненади сите со драстична промена на изгледот

ФОТО: Калиопи ги изненади сите со драстична промена на изгледот

Збогум на долгата коса по која беше препознатлива македонската дива.

Пејачката Калиопи ја скрати косата, ја смени фризурата, па објави фотографија на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус