четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Како од списание – македонската манекенка се пофали со новиот дом во Маврово

ФОТО: Како од списание – македонската манекенка се пофали со новиот дом во Маврово

Најпознатата манекенка во Македонија, Катерина Ивановска на својот Инстаграм профил се пофали со нејзиниот нов дом на Маврово, каде ќе ужива заедно со нејзиното семејство.

Станува збор за викендица, во која заедно со сопругот и малиот син Вања, ќе уживаат кога ќе сакаат да го поминат времето на планина и чист воздух.

Погледнете како изгледа:

 

View this post on Instagram

 

Our new house #mavrovo

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on