петок, 13. мај 2022. Вести денес: 39
home Познати

ФОТО: Како Јасемин од „Вљубениот ерген“ се подготвува за Нова година?

ФОТО: Како Јасемин од „Вљубениот ерген“ се подготвува за Нова година?

Убавата актерка Синем Мустафа или попозната како Јасемин од „Вљубениот ерген“ покажа како го декорираше дворот од својата семејна куќа за време на празничниот период.

Синем минатата година се омажи по третпат, но по се изгледа дека овој пат во љубовта и цветаат ружи.

Таа е доста активна на социјалните мрежи и постојано на своите следбеници им покажува колку хармоничен љубовен живот има.

Огромната куќа каде живее со сопругот моментално блеска како во бајките.

 

Најнови вести

Коронавирус