четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Како близначки- македонската водителка и сестра ѝ се копија една на друга

ФОТО: Како близначки- македонската водителка и сестра ѝ се копија една на друга

Македонската водителка Ирена Спировска слободното време гледа да го помине со нејзините најблиски.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија од дружбата со нејзината сестра Јелена, која живее во Србија, а со која неверојатно си личат.

Коронавирус