вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

(ФОТО) Кајли Џенер се пофали со својата волшебна фигура, старлетата буквално блеска

(ФОТО) Кајли Џенер се пофали со својата волшебна фигура, старлетата буквално блеска

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер се пофали со својата волшебна фигура, а нејзиното подмачкано тело никого не остави рамнодушен.

Имено, Кајли позираше во провокативна позиција на сонце во топ бикини и тесно здолниште од истиот принт, а старлетата буквално блескаше затоа што го подмачка своето тело.

Најмладата милијардерка на светот изјави дека нејзиното тело е злобно, затоа што тренира напорно, а судејќи според претходните најави, може да се види дека Кајли затегнала и ослабела неколку килограми.

– Моето тело е злобно. Вежбам во теретана. Тој е мој сведок – мистериозно рече Кајли, не откривајќи кој е нејзиниот сведок, а фотографијата предизвика спротивставени реакции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

„Можеш да ги видиш резултатите од тренингот“, „Имаш бомбастично тело“, „Повеќе би рекол дека не е фитнес, туку филер“ „Дали имате операција во теретана?“, беа дел од коментарите на фановите.

Коронавирус