недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 112
home Познати

ФОТО: Кајли Џенер облече провокативен фустан кој целосно ѝ го отсликува телото

ФОТО: Кајли Џенер облече провокативен фустан кој целосно ѝ го отсликува телото

Кајли Џенер е најмлада од кланот Кардашијан на која многу жени ѝ завидуваат на линијата, особено после породувањето.

Без оглед на пластичните операции кои ги има направено мора да се признае дека мами погледи и се облекува така што многу познати личности ја гледаат како инспирација, па често можеме да идиме како славните носат облека која таа претходно ја облекла.

Овој пат на Инстаграм воодушеви со фотографија на која позира во син фустан кој ја истакнува целосно нејзината фигура.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Коронавирус