понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Јелена Розга гламурозно покажа како се позира, но фановите и замерија за местото кое го одбра пејачката

ФОТО: Јелена Розга гламурозно покажа како се позира, но фановите и замерија за местото кое го одбра пејачката

Пејачката Јелена Розга ги израдува бројните следбеници на Инстаграм со нејзиното свечено издание на ниту малку гламурозно место.

Розга реши да ги почести многубројните фанови со фотографија на која во раскошен жолт фустан позира во нетипично опкружување.

По дискографската пауза и успешната турнеја во Австралија, Јелена Розга неодамна објавила и нов сингл ,,Најбољи дан” за кој снимила и видео спот.

Ordinary Tuesday.. ??❤ #dressby @envyroom #najboljidan #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Најнови вести

Коронавирус