вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 80
home Познати

ФОТО: Јелена Костов шокираше со новата промена, ваква не сте ја виделе досега

ФОТО: Јелена Костов шокираше со новата промена, ваква не сте ја виделе досега

Познато е дека пејачките сакаат да експериментираат кога е изгледот во прашање, па тоа го направи и српската пејачка Јелена Костов.

Таа е многу активна на социјалните мрежи каде секојдневно објавува провокативни фотографии.

Новата промена која ја сподели со обожавателите, ја шокираше јавноста.

Костов на Инстаграм објави фотографија од фризерски салон на која позира со својата нова црвена боја на коса.

Најнови вести

Коронавирус