понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 66
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Јелена Карлеуша заврши на Али Експрес

ФОТО: Јелена Карлеуша заврши на Али Експрес

Пејачката Јелена Карлеуша се најде на сајтот за продажба – Али Експрес.

Имено, станува збор за фотографија на која пејачката носи одредено парче на облека, а изгледа на корисниците им се допаѓа како изгледа овој стајлинг на Карлеуша.

Така, корисникот го искорсти делото и ликот на Јелена за да на побрз начин ја продаде облеката.

Цената на хеланките и топот изнесува нешто повеќе од 20 долари.

Извор: вистина.мк

Коронавирус