петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 173
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

home Познати

ФОТО: Јелена Карлеуша ужива во Охрид

ФОТО: Јелена Карлеуша ужива во Охрид

Пејачката Јелена Карлеуша вечерва настапува во Охрид, каде пристигна со својот приватен авион. Беше воодушевена од убавината на Охридското езеро.

И за оваа пригода, нејзиниот стајлинг беше за чиста 10-ка, како што се и очекува од една модна икона.

Тесни панталони во крем боја, искомбинирани со нежен топ со светло сина боја кои изгледаа одлично надополнети со одличните високи потпетици, и секако очилата за сонце. Тренди марамата и чантата се потпишани од брендот Луј Витон.

Коронавирус