четврток, 4. август 2022. Вести денес: 198
home Познати

ФОТО: Јелена Карлеуша топлес качена на јахта и Северина може да и позавиди

ФОТО: Јелена Карлеуша топлес качена на јахта и Северина може да и позавиди

Српската пејачка Јелена Карлеуша уште една изненади со новата фотосесија која ја пласираше на Инстаграм.

Имено таа се соблече толес и се качи на јахта каде позираше, а до израз дојде нејзината инзворедна фигура на тело.

Голите гради и црната танга и каубојскиот шешир беа во прв план, а луксузната јахта никој не ја ни примети.

 

Коронавирус