недела, 5. декември 2021. Вести денес: 110
home Познати

ФОТО: Јелена Карлеуша објави фотографии од Кина- никогаш не била посреќна

ФОТО: Јелена Карлеуша објави фотографии од Кина- никогаш не била посреќна

Пејачката Јелена Карлеуша отишла во Кина кај својот сопруг, а со себе ги земала и ќерките Атина и Ника.

Судејќи според фотографиите, пејачката ужива, а посебно ѝ годи што семејството е повторно на едно место.

Погледнете:

Коронавирус