недела, 12. јули 2020. Вести денес: 105
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

Во живо

Мицкоски ја претставува изборната програма пред граѓаните на Пробиштип

home Познати

ФОТО: Јелена Карлеуша фатена со кренати нозе на пијано

ФОТО: Јелена Карлеуша фатена со кренати нозе на пијано

Српската пејачка Јелена Карлеуша на својот инстаграм профил на стори објави провокативна фотографија.

Имено таа на еден од своите настапи објави фотографија како лежи на пијано со високо кренати нозе.

Парламентарни избори 2020