вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 186
home Познати

ФОТО: Јелена Карлеуша без долна облека на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

ФОТО: Јелена Карлеуша без долна облека на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Популарната српска пејачка, Јелена Карлеуша, кој пред извесно време ја шокираше јавноста со секс аферата со Огњен Врањеш, не престанува да изненадува со нејзиниот изглед.

Имено пејачката вчера за време на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во провокативен фустан од кој можеше да се види дека пејачката не носи долна облека.

Карлеуша е позната по тоа што постојано носи скапи парчиња облека, но овој пат не се работи за парите, туку за тоа како таа изгледаше.

 

 

 

Коронавирус