петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Јелена Јованова објави роденденска фотографија – „Не ми треба филтер“

ФОТО: Јелена Јованова објави роденденска фотографија – „Не ми треба филтер“

Македонската актерка Јелена Јованова, која јавноста ја засака преку улогата на Јелена од Драчево во серијата „Преспав“ неодамна стана мајка на својот син Јаков.

Таа денеска слав роденден и одлучи да открие колку години полни.

Актерката објави фотографија на која е без грам шминка, а во опис напиша: „36 и не ми треба филтер“.

Коронавирус