сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 37
home Познати

ФОТО: Јахтата на Роналдо е прекрасно место да се разголи Георгина

ФОТО: Јахтата на Роналдо е прекрасно место да се разголи Георгина

Герогина Родригез, девојката на Роналдо ужива на јахтата вредна 20 милиони евра, летото е прекрасно место да се мине на луксузната јахта.

Роналдо и Георгина Родригез уживаат во Италија, секој слободен момент е можност да се искористи на најдобар можен начин.

Коронавирус