вторник, 2. март 2021. Вести денес: 153
home Познати

ФОТО: Јахта, деликатеси, текила од 125 евра- вака синот на Лепа Брена се забавува на Ибица

ФОТО: Јахта, деликатеси, текила од 125 евра- вака синот на Лепа Брена се забавува на Ибица

Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, ужива со полн здив, а сега во моментов се одмора и забавува на Ибица.

Островот е познат по лудите забави, а Виктор на друштвените мрежи објавил снимки од глисери и хајти, а тука се нашла и обилната трпеза преполна со деликатеси на плажа, како и текила од 125 евра.

 

Коронавирус