четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 17
home Познати

ФОТО: Ја роди кога имаше 21 година, ова е постарата ќерка на Николина Пишек

ФОТО: Ја роди кога имаше 21 година, ова е постарата ќерка на Николина Пишек

Убавата српска водителка Николина Пишек, со години наназад ужива во брачната хармонија со историчарот по уметност Видое Ристовиќ, со кој ја има три годишната ќерка Уна Софија.

Пред бракот со Видое, Николина беше во врска со новинар со кој ја има ќерката Хана Леонарда, која водителката ја роди кога имаше 21 година.

Хана израсна во вистинска убавица која сега има 20 години. И покрај обидите на Николина, миленичката да ја заштити од медиумите, Хана им „падна во очи“ поради несекојдневната убавина која ја наследила несомнено од убавата мајка.

Најнови вести