вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 81
home Познати

ФОТО: Изненади со жешкиот стајлинг за роденденот – на Меган и ѕиркаше чипканиот градник

ФОТО: Изненади со жешкиот стајлинг за роденденот – на Меган и ѕиркаше чипканиот градник

Војвотката Меган Маркл која заедно со својот сопруг, принцот Хари, својот роденден го прослави на свадбата на пријател на принцот, повторно беше мета на критики.

Овој пат, причината е гардеробата што ја носеше поради која, како што пишуваат критичарите, им го украде шоуто на младоженците.

Како и обично, Меган изгледаше блескаше во темниот фустан, но во еден момент копче од горниот дел се откопчан, па на мегдан излезе црниот чипкаст градник на војвотката.

Секако, фотографите тоа не го пропуштија, а Интернетот веднаш се „запали“. Меркел ја „обвинија“ дека избрала погрешна облека бидејќи на тој начин ги засенила младоженците.

Најнови вести

Коронавирус