среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 67
home Познати

ФОТО: Изнајмил цел еден аквариум со поглед под морето – еве како Мајкл Б. Џордан го прослави Денот на вљубените со својата девојка

ФОТО: Изнајмил цел еден аквариум со поглед под морето – еве како Мајкл Б. Џордан го прослави Денот на вљубените со својата девојка

Глумецот Мајкл Б. Џордан и Лори Харви го прославија Свети Валентин со поглед под морето. Имено, тој изнајмил цел еден аквариум за неговата девојка и помлада колешка за Денот на вљубените. Лори се пофали со тоа преку „Приказните“ на Инстаграм.

„Мојот најмил изнајми цел аквариум за да можеме да направиме приватна обиколка и да ги видиме желките, а потоа влеговме во ова…“, напиша таа споделувајќи видео од тунел украсен со цветни ливчиња и свеќи.

На друго видео, Лори ја покажа и вечера, којашто вклучува огромни букети рози, повторно свеќи и оброк од луксузниот јапонски ресторан „Нобу“ во САД. Потоа следеше и романтичната постела.

Ова е нивниот прв Ден на вљубените заедно. (МИА)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија