вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 182
home Познати

ФОТО: Изгледа неверојатно во петтата деценија од животот – Ана објави фотографија во бикини

ФОТО: Изгледа неверојатно во петтата деценија од животот – Ана објави фотографија во бикини

Пејачката Ана Станиќ која веќе влезе во петтата деценија, се соблече во бикини и ја покажа својата совршена линија.

Имено, пејачката на Инстаграм сподели фотографија од плажа и порача: „Секогаш сум последна на плажа затоа што само би гледала во море, би го слушала звукот на брановите и попат би добивала најубава попладневна боја“.

 

View this post on Instagram

 

Uvek poslednja na plazi ✨?? jer bih samo gledala u more i slusala zvuk talasa ? i usput dobijala najlepsu popodnevnu boju ?

A post shared by ??? ?????? (@ana1stanic) on

Најнови вести

Локални избори 2021