сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 88
home Познати

ФОТО: Иван Босиљчиќ го покажа својот брат, нивната сличност е неверојатна

ФОТО: Иван Босиљчиќ го покажа својот брат, нивната сличност е неверојатна

Српскиот актер Иван Босиљчиќ е добро познат и на македонската јавност, а сега откриваме како изгледа неговиот брат.

Иван, приватните моменти најчесто ги чува за себе, но овој пат одлучи на својот Инстаграм профил да објави фотографија со својот брат Драган.

Браќата се фотографирале на Златибор каде го искористиле убавото време да уживаат.

Коронавирус