среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 89
home Познати

ФОТО: Ирина Шајк повторно во жешко издание – Целосно гола позираше за „Вог“

ФОТО: Ирина Шајк повторно во жешко издание – Целосно гола позираше за „Вог“

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки.

Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова искуство изјави:

„Многу сум среќна што бев во една посебна куќа на Версаче во Милано“

 

View this post on Instagram

 

💎

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Коронавирус